Poznaj nas

Profesjonalni tłumacze, wnikliwi weryfikatorzy, wielozadaniowi menadżerowie projektów  – to oni tworzą zespół biura tłumaczeń POLYLAND.
Doświadczenie w branży i kreatywne podejście przekuwamy w bogatą ofertę tłumaczeniową, z której każdego dnia korzystają zarówno nasi zaufani, jak i nowi klienci.

Wyróżniamy się w zakresie tłumaczeń uwierzytelnionych i specjalistycznych, a naszą mocną stroną są języki skandynawskie. Dbamy jednak o kompleksowe rozwiązania, dlatego  wśród naszych usług znajdą Państwo także tłumaczenia i lokalizacje stron internetowych, tłumaczenia ustne czy przekłady w nietypowych, mniej popularnych kombinacjach językowych.

Wysoka jakość przekładu, kompetentność i terminowość  – to dla nas oczywiste standardy. Polyland stara się zaproponować coś więcej, dlatego koncentrujemy się również na:

– zaangażowanej obsłudze klienta (pomocne wskazówki, elastyczne terminy realizacji, indywidualne oferty), strategiach tłumaczeniowych (kontekst i cel przekładu, dostosowanie treści do odbiorcy, adaptacja kulturowa), nowoczesnych rozwiązaniach

Nie konkurujemy ceną, choć  dbamy o przystępność ofert. Nie zawsze realizujemy tłumaczenia ekspresowe, choć zawsze sprawdzamy taką możliwość. Najwyższe standardy, uważność  i zamiłowanie do szczegółu – to gwarantujemy niezmiennie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty biura tłumaczeń POLYLAND

Polecamy lekturę artykułów na naszym BLOGU!